heka logo-01

2009 yılında başladığımız aydınlatma serüvenimiz, avize ithalatıyla atılan ilk adımın ardından, enerji tasarruflu Flament Led Ampul Grubu’nun eklenmesiyle hem ekolojik hem de inovatif bir yöne doğru evrildi. Bu, işimizin ticaretten öte, çevreci bir tutku ve sorumluluk haline dönüşmesini sağladı.

 

Yerli istihdamı ve ekonomik katma değeri artırma hedefimiz ile uyumlu olarak, yerli avize imalatına da odaklandık. Bu hamle, sadece yerel ekonomiyi desteklemekle kalmadı, aynı zamanda sürdürülebilir üretim metotlarımızla, enerji verimli ve çevreye duyarlı ürünlerle müşterilerimizin yaşam alanlarını aydınlatma kapasitemizi de geliştirdi.

 

Şişhane’deki mağazamızın açılışı, projelere ve perakende sektöre yönelik hizmetlerimizi birleştirerek, aydınlatma ihtiyaçlarına çözüm ortağı olma misyonumuzu genişletti. Çevreci değerlerimize bağlı kalarak, her bir ürünümüzle, müşterilerimize sadece aydınlatma çözümleri sunmakla kalmıyor, aynı zamanda daha yeşil ve sürdürülebilir bir yaşam biçimi için seçenekler sunuyoruz.

 

Önceliğimiz, her zaman en üst seviyede hizmet sunmak, yenilikçi ve çevreci çözümler geliştirmektir. Aydınlatma sektöründe sürdürülebilirlik ve inovasyonla ilerlemeye ve müşterilerimize çevreye duyarlı hizmetler sunmaya devam ediyoruz.

Modern Üretim Teknikleri

Uzman kadromuz ve son teknoloji ekipmanlarımızla üstün kalite dayanıklı, enerji verimli ve estetik ürünler üretiyoruz… Hızlı ve verimli imalat sürecimizde çevreye duyarlıyız…

HEKA lighting & desing olarak;

İmalat, İhracat, İthalat, Toptan & Perakende Satış, Projelendirme, E-Ticaret, Yurtiçi & Yurtdışı Mağazacılık alanlarında faaliyetlerimize özveri ile devam ediyoruz…

‘HEKA lighting & design’ Artık Bir Dünya Markası…

Londra Mağazamızla,
%100 Türk Ve Milli Sermayeli “HEKA lighting & design” Artık Bir Dünya Markası…

360 derece tam hizmet…

Aydınlatma teknolojilerinde Arge-Tasarım-Projelendirme-Üretim Ve Uygulama alanlarında 360 derece tam hizmet anlayışıyla ışığın geleceğini, ışık hızıyla yeniden şekillendiriyoruz…

HEKA LIGHTING_alt marka logolar_HEKA LED copy 600

Flament led ampul grubunda tüm yenilikleri takip ediyor, HEKA lighting & design konseptinde müşteri odaklı kreatif projeler özel dizayn ve tasarımlar yapıyoruz.

 

İhtiyacınız olan enerji tasarruflu ve uzun ömürlü tüm aydınlatma ihtiyaçlarını karşılayacak yerli üretim ve ithal olarak getirdiğimiz geniş bir ürün yelpazesi ile iş ortaklarımıza toptan satış yapıyoruz.

 

Teknolojik gelişmeler, yeni ve estetik ürünlerle zenginleşip, büyüyoruz…