Bayilik Fırsatları ile Aydınlatma Dünyası Fırsatlarını Yakala!

İyi bir iş fırsatı ve profesyonel destekli bir girişimle kendinizi sektörde daha yukarı taşımak için doğru yerdesiniz…
Hızla büyüyen sektörde, güçlü ve tanınmış kurumsal bir marka olan HEKA lighting & desingn ile birlikte yeni ufuklara doğru yelken açma şansınızı yakalayın. Kendinize yepyeni bir başarı hikayesi yazın!…

BAYİLİK BAŞVURU ŞARTLAR ve SÜREÇLER
HEKA lighting&design markasının bayi adayları için 5 yıllık sektör tecrübe şartı aranır, iş gücü ihtiyacı hissedilen pozisyonlara uygun, kaliteli, eğitimli, tecrübeli hizmet elemanları ve ustaları organize etmesinde, sahip olduğumuz tecrübelerimizi iş ortaklarına aktararak kısa sürede işi öğrenmelerini sağlanmasında sürekli destekleriz.

BAYİLİK MÜRACAAT
Aşağıdaki formu doldurarak başvurabilirsiniz… Genel merkezimize ulaşan müracaatlar en kısa sürede değerlendirilerek, müracaat sahibi ile ön görüşme yapılır.

BAYİLİK TANIŞMA ve SÖZLEŞME
Ön görüşmeleri olumlu geçen müracaat sahipleri ile bir araya gelinerek karşılıklı bilgi alışverişi yapılır, kısa sürmesi hedeflenen iş birliği öncesi iki taraf için de mutabakat sağlanır ve çalışma kararı alınır ise karşılıklı hak ve görevlerin belirtildiği sözleşme imzalanır.

BAYİLİK LOKASYON SEÇİMİ ve PROJELENDİRME
HEKA lighting&design markasının yönetim kurulu ve müracaat sahibi, kriterler doğrultusunda bayi olabilecek uygun lokasyonları değerlendirir, doğru nokta tespit edildiğinde, uygulama projeleri üzerinde çalışarak yatırım bütçesi belirlenir.

BAYİLİK BAYİ KURULUM İÇERİĞİ
∞ Temel Eğitim (5-7 gün)
∞ Eğitim sertifikası
∞ Uygulama merkezi yetki belgesi
∞ Bayi içi dekorasyon tasarımı
∞ Profesyonel danışmanlık
∞ HEKA B2B Bayi portalı
∞ vb. onlarca ürün ve hizmet içeriği

Bayi Başvuru Formu

‘’Kişisel verileriniz, ticari faaliyetlerimizi yürütmek, ürün ve hizmetlerimizi sunabilmek, bayilik süreçlerimizi yönetmek, sözleşme süreçlerimizi yönetmek, mal/hizmet satın alım, tahsilat süreçlerini yönetmek ve ticari ve elektronik ileti göndermek amaçlarıyla 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na uygun olarak korunmaktadır. ‘’

[contact-form-7 id=”6013″ title=”Bayi Başvuru Formu”]